חדשות האתר
cccc

דואר שליחים

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר

הקלד את האותיות והמספרים בתמונה

Please wait...

פוסטים אחרונים

סוגי שליחויות

סוגי שליחויות

אילו שירותי שליחויות אנו נותנים חברות פרטיות בתחום שליחויות דואר באמצעות שליחים מציעות היום שלל שיר[...]

שליחויות מהיום להיום בגוש דן

שליחויות מהיום להיום בגוש דן

פשוט קל ונוח ... חברת א.י.שליחויות מבצעת שירות שליחויות מהיום להיום לא רק במגזר העסקי והציבורי אלא [...]

דואר שליחים

זמן הוא לא רק כסף

זמן הוא גם התדמית החיובית של העסק והוא גם איכות החיים.

מסיבה זו, חברת "א.י שליחויות והפצה", הרואה במשאב הזמן את אחד המשאבים היקרים בעולם המודרני הדינמי והתחרותי, מציעה לכם שירות דואר שליחים. דואר מכל סוג ושליחויות לכל מקום בארץ – זהו שירות הנגיש לכל אחד המבין את חשיבותו של זמן, דיוק ואמינות. איך עושים זאת? ממלאים את הפרטים האישיים ומקבלים מענה מיידי. רוצים להעביר מכתב רגיש שלא ניתן להעבירו בפקסימיליה? רוצים לשלוח ליקירכם מתנת יום הולדת? רכשת מזון בסופרמרקט ואתם זקוקים לשירות משלוחים? צריכים להעביר חבילת מוצרים בתוך כמה שעות לייעד הרצוי? היעזרו בשירות שליחויות דואר!

שליחויות דחופות 

זהו שירות המתבצע באמצעות חברת שליחויות דואר מקצועית המבצעת שליחויות באמצעות שליחים בתוך העיר, שליחויות בינלאומיות ושליחויות דואר דחופות. זה בעצם הפלוס הגדול של דואר שליחים בחברה פרטית ולא באמצעות דואר ישראל. בדרך כלל שליחויות דחופות מבטיחות לכם כי דבר הדואר שלכם יגיע ליעדו בזמן שבין כמה דקות לארבע שעות לכל היותר. השליח יגיע אל מקום איסוף הדואר ומיד יצא לכתובת הנקובה. בעולם העסקים השירות הזה זוכה לביקושים גבוהים וכמעט בכל הענפים נעזרים בו: עורכי דין, רואי חשבון, אדריכלים, חברות הפקה, רשתות אופנה, עמילי מכס, רשתות מזון וכו'. אך גם אנשים פרטיים רואים בו פתרון נפלא ואפילו חסכני.

שליחויות בארץ 

דואר שליחים יכול להיות גם דואר רגיל בתוך הארץ. בדרך כלל מדובר בדואר המבטיח לכם שיגיע ליעדו בזמן, בין כמה שעות לשתיים עשרה שעות (עם אפשרות באותו היום). כאן לרשותכם שירות לכל נקודה ומכל נקודה בארץ, מהצפון ועד הדרום. זהו יכול להיות משלוח חד פעמי ויכול להיות משלוח הנעשה על בסיס קבוע, באותם הימים או באותן השעות. לרשותם של בתי עסקים וגם אנשים פרטיים עומדת אפשרות לרכוש מנוי ולבצע משלוחים בהתאם לצורך, ליעדים קבועים או ליעדים משתנים.

שליחויות משפטיות 

לרשותכם עומד גם שירות שליחויות משפטיות. אלה הן שליחויות הדורשות מקצועיות רבה, עמידה בזמנים ואמינות. בדרך כלל מדובר בשליחויות של מסמכים בעלי רגישות והשליחים, כמו גם חברת שליחויות עצמה, חייבים להקפיד על כל כללי הזהירות ושמירה על סודיות. השליח המבצע את השליחות המשפטית אחראי על כך שהדואר יגיע ליעדו בזמן, בלי בלבול בכתובת ובלי טרחה מיותרת מצד הלקוח.